biuro@eko-logiczni.com.pl

eko-Logiczna gospodarka odpadami

Jedno drzewo produkuje w ciągu roku tlen wystarczający dla 10 osób. Jednocześnie do wyprodukowania tony papieru trzeba ściąć średnio 17 drzew.

Rachunek jest prosty – aby pozyskać tonę papieru, należy pozbawić 170 ludzi tlenu!

Eko-logiczni to zespół ludzi, którzy każdego dnia troszczą się o człowieka i środowisko. Zajmujemy się zbieraniem odpadów opakowaniowych, takich jak: papier, tektura, folia, makulatura, pudełka kartonowe, ulotki, katalogi, stretch… Następnie je segregujemy, prasujemy i wywozimy do zakładów produkcyjnych do recyklingu. W ten sposób z odzyskanych odpadów powstają m.in. ekologiczne pudełka, ekologiczne opakowania, zeszyty, gazety, torby, a nawet książki.

Dlaczego my?

Odpowiedzialni – dbamy o środowisko, które jest konieczne do prawidłowego funkcjonowania. Wszyscy przecież potrzebujemy tlenu.
Świadomi – wierzymy, że wykorzystując odpady, tj. kartony i odpady kartonowe, makulaturę, pudełka kartonowe, ulotki, książki, stretch i folie, możemy przyczynić się do poprawy jakości środowiska i zwiększenia świadomości ekologiczej
Doświadczeni – ekologia i recykling towarzyszy nam od kilku lat. Nasza firma może potwierdzić swoje doświadczenie oraz duże zaangażowanie w pracę wysokim odzyskiem surowców wtórnych.
Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (zwanej dalej "Ustawą"), wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych, związanych z prowadzoną działalnością w zakresie odbioru i transportu odpadów. Podanie danych jest dobrowolne, a Klientowi zgodnie z Ustawą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Nasi partnerzy

Nasza Lokalizacja

EKO-logiczne gospodarka odpadami
Jedno drzewo produkuje w ciągu roku tlen wystarczający dla 10 osób. Jednocześnie do wyprodukowania tony papieru trzeba ściąć średnio 17 drzew. Rachunek jest prosty – aby pozyskać tonę papieru, należy pozbawić 170 ludzi tlenu!
Wszelkie prawa zastrzeżone