biuro@eko-logiczni.com.pl

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Nasza firma zajmuje się odzyskiem odpadów opakowaniowych. Chętnie nawiążemy współpracę ze sklepami, hurtowniami, dystrybutorami,  skupami makulatury, a także indywidualnymi kontrahentami którzy posiadają lub generują używane pudełka tekturowe. Nasza oferta kierowana jest również do producentów opakowań tekturowych, którzy chcą się pozbyć pozostałości produkcyjnych, towaru, z którego zrezygnował klient czy nad stanów poprodukcyjnych.
Jesteśmy legalnie działającą firmą, posiadamy niezbędne zezwolenia do gospodarowania odpadami oraz wystawiamy stosowną dokumentację.
Gwarantujemy odbiór własnym transportem oraz wysokie ceny, które w zależności od jakości opakowań sięgają nawet kilkukrotnej wartości makulatury.
Zapraszamy do współpracy.

Co odbieramy?

  • Opakowania, kartony i pudełka kartonowe
    Przy okazji odbioru odpadów opakowaniowych odbieramy również:
  • Makulatura: niepotrzebne wyroby papiernicze, takie jak: gazety, ulotki, książki, dokumenty, papiery, itp.
  • Folie i stretch
  • Artykuły biurowe i katalogi
  • Tektura

Pomagamy Ci spełnić swój obowiązek

Obowiązkiem każdej firmy jest ewidencjonowanie swoich odpadów, co oznacza, że jest ona zobowiązana do dokumentowania ich ilości, jak również do zaprezentowania sposobu , w jaki nimi gospodaruje. Trzeba wiedzieć, że nieprzestrzeganie tego prawa związane jest z poniesieniem odpowiedniej kary pieniężnej.

Ze swojej strony gwarantujemy prawidłowe wypełnienie Karty Przekazania Odpadu.

EKO-logiczne gospodarka odpadami
Jedno drzewo produkuje w ciągu roku tlen wystarczający dla 10 osób. Jednocześnie do wyprodukowania tony papieru trzeba ściąć średnio 17 drzew. Rachunek jest prosty – aby pozyskać tonę papieru, należy pozbawić 170 ludzi tlenu!
Wszelkie prawa zastrzeżone